CoolBook

CoolBook 2.16

Uważaj, bo się zgrzejesz

Zalety

  • Pozwala obniżyć temperaturę komputera

Wady

  • Nieumiejętne manipulacje mogą doprowadzić do awarii sprzętu
  • Brak możliwości ustawienia zależności pomiędzy temperaturą procesora, a prędkością wiatraków

Dobry
7

CoolBook to program do manipulowania prędkością wiatraków oraz taktowaniem procesora. Pozwala wpływać na temperaturę w komputerach MacBook i MacBook Pro.

CoolBook pozwala na dość zaawansowane ingerencje w zachowanie podzespołów naszego komputera. Program umożliwia zmianę prędkości obrotowej wiatraków, napięcia procesora oraz jego taktowania. Wyświetla również aktualną temperaturę. Manipulowanie tymi parametrami może wpływać na wydajność komputera oraz na ilość wydzielanego przez niego ciepła.

Nieumiejętne stosowanie programu CoolBook może mieć fatalne skutki. Bardzo łatwo jest doprowadzić do przegrzania procesora, a stąd już bardzo blisko do jego awarii. Zbytnie forsowanie wiatraków dużymi prędkościami obrotów, również nie wpływa dobrze na ich żywotność. Korzystając z programu należy pamiętać o zachowaniu umiaru w manipulacjach.

Jeśli przeszkadzają Ci zbyt szybko pracujące wiatraki lub zbyt gorący komputer, wypróbuj CoolBook. Pamiętaj jednak o ostrożności, gdyż uszkodzić komputer jest bardzo łatwo

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
CoolBook

Download

CoolBook 2.16

Opinie użytkowników o CoolBook